FAGUS, a.s. - Obytné kontejnery Slušovice (Halenkovice)

Tvoříme váš prostor bez omezení

Výroba a prodej obytných, sanitárních a technologických kontejnerů. Administrativní budovy, školy, školky, ubytovny, vrátnice. Výhodou modulárních staveb je její výstavba během krátké doby a v dohodnutém termínu. Variabilní rozdělení místností a snadné rozšíření stávajících budov.

tel:
+420 577 112 611
fax:
+420 577 104 659
e-mail:
halenkovice@fagus.cz
web:
www.fagus.cz
  •  
  • 763 63 Halenkovice
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Specialisté na výrobu modulárních staveb

V dnešní době je velice důležité být flexibilní a umět reagovat na dynamiku trhu. Proto je naším hlavním cílem být pružní a projektovat to i do naší práce. Snažíme se stavět rychle a ekonomicky, aby i díky naší práci a produktům bylo vytvořeno další produktivní pracovní prostředí.

Již několik let se věnujeme plánování a realizaci modulárních staveb, a to kancelářských, správních budov, ubytoven, nemocnic, školek a hotelů. Vždy se snažíme maximálně vyjít vstříc požadavkům a potřebám našich zákazníků.

V naší nabídce můžete vybírat z modulů s různými rozměry, které je možné modifikovat a kombinovat podle architektonických návrhů. Naše moduly jsou určeny pro krátkodobé i dlouhodobé používání.

Kancelářské, sanitární i obytné kontejnery

U naší společnosti můžete využít možnost zakoupení i pronájem kontejnerů. Nejčastěji využívané jsou technologické, sanitární, skladové, kancelářské a obytné kontejnery. Vypracujeme vám individuální nabídku, kde zahrneme samostatný pronájem i náklady spojené s tím.

Napište nám

Povinná pole