FAGUS, a.s. - Obytné kontejnery Slušovice (Halenkovice)

Tvoříme váš prostor bez omezení

Zajišťujeme výrobu obytných kontejnerů, nabízíme i sanitární a technologické varianty. Obytné kontejnery jsou základem pro modulární stavby administrativních budov, škol, školek či ubytoven. Výhodou je krátká doba výstavby, variabilní dělení místností i snadné rozšíření stávajících budov.

tel:
+420 577 112 611
fax:
+420 577 104 659
e-mail:
info@fagus.cz
web:
www.fagus.cz
  • Halenkovice 678
  • 763 63 Halenkovice
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Jsme specialisté na modulární stavby

V dnešní době je velice důležité být flexibilní a umět reagovat na dynamiku trhu. Proto je naším hlavním cílem být pružní a projektovat to i do naší práce. Snažíme se stavět rychle a ekonomicky, aby i díky naší práci a výrobkům bylo vytvořeno další produktivní pracovní prostředí.

Již několik let se věnujeme plánování a realizaci modulárních staveb, a to kancelářských či správních budov, ubytoven, nemocnic, školek a hotelů. Vždy se snažíme maximálně vyjít vstříc požadavkům a potřebám našich zákazníků. Vyrábíme a dodáváme obytné kontejnery. Součástí naší nabídky jsou i technologické a kancelářské kontejnery.

V naší nabídce můžete vybírat z modulů s různými rozměry, které je možné modifikovat a kombinovat podle architektonických návrhů. Naše moduly jsou určeny pro krátkodobé i dlouhodobé používání.

Výroba obytných kontejnerů a kancelářských variant

U naší společnosti zajišťujeme výrobu obytných kontejnerů – využijte možnost jejich zakoupení či pronájmu. Kromě obytných kontejnerů vyvolávají velký zájem také technologické, sanitární, skladové či kancelářské varianty.

Hledáte zkušeného specialistu na výrobu obytných kontejnerů? Obraťte se na nás. Rádi vám vypracujeme individuální nabídku, do které zahrneme samostatný pronájem i související náklady.

Otevírací doba

  • Non-stop
  • Máme právě otevřeno

Produkty

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.